Юридична компанія OblJust

Послуга "Реєстрація РРО"

Послуга Реєстрація РРО

Реєстратори розрахункових операцій (РРО) є необхідним устаткуванням практично для будь-якої торгової точки. За допомогою цих касових апаратів здійснюється продаж товарів і послуг, роздрукування чеків тощо.

РРО потрібні для проведення будь-яких розрахунково-касових операцій як для готівки, так і для безготівкових способів оплати. Реєстрація цього устаткування — необхідність для власників бізнесу, які хочуть законно та легально здійснювати торгову діяльність на території України.

Ми пропонуємо послуги наших професійних юристів, які в стислі терміни посприяють реєстрації касових апаратів. Ми значно спростимо та проведемо процедуру реєстрації РРО для тих представників бізнесу в Україні, які зобов'язані використати це устаткування під час ведення торгової діяльності.

Чому важливо реєструвати РРО

Якщо ви є власником бізнесу та здійснюєте продаж товару без використання розрахунково-касового устаткування, згідно із законодавством вам нараховуватимуться штрафи:

Важливо зазначити, що невикористання касового апарату або використання незареєстрованого РРО є порушенням, яке не належить до категорії "постійних". Це означає, що вже починаючи з третього чека ваш бізнес почне терпіти збитки в п'ятикратному розмірі.

Саме для таких ситуацій і була розроблена наша послуга з реєстрації РРО. Використання устаткування регламентується Податковим Кодексом України № 266/95-ВР. Згідно з цим документом передбачені певні пільги для власників бізнесу. Наприклад, від необхідності реєструвати РРО звільняються:

Звертаємо вашу увагу, що пільги не поширюються на торгівлю складною побутовою технікою, яка підлягає гарантійному ремонту.

Що слід враховувати власникам бізнесу

Якщо використовуваний касовий апарат сертифікований, опломбований та зареєстрований у Державному реєстрі РРО — його можна використати. Інакше це буде незаконним.

Також врахуйте, що видаваний розрахунковий документ за сплачену купівлю товарів і послуг повинен строго відповідати встановленій формі, враховуючи вказівку повної вартості. Податкова адміністрація встановлює порядок, згідно з яким власникам бізнесу необхідно в обов'язковому порядку вести спеціальні розрахункові книжки, а також щоденну звітність за операціями з РРО.

Вартість нашої послуги по реєстрації РРО "під ключ" — від 2000 гривень. Також у вас є можливість скористатися додатковими варіантами оплати, наприклад, розстрочкою або оформити мікрокредити з метою часткової оплати. Кредитування надається на лояльних умовах — з нарахуванням мінімальних відсотків за оформлення. Для детальнішої інформації зверніться до наших менеджерів за індивідуальною консультацією.