Юридична компанія OblJust

Корисні матеріали

Корисні матеріали від Obljust

Наша компанія Obljust пропонує послуги висококваліфікованих фахівців в юридичній сфері. Ознайомтеся з переліком нашим послуг, виберіть ту, що вас цікавить, та вчиніть оплату майбутньої роботи наших співробітників.

Найбільш популярними на даний момент послугами є:

  • Оформлення реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для власників торгових точок, де здійснюється продаж товарів і послуг в готівковій і безготівковій формах оплати за допомогою розрахунково-касового устаткування — касових апаратів.
  • Правильне та швидке оформлення й проведення процедури по зміні керівника компанії, враховуючи усі додаткові нюанси, застосовні виключно для співробітників, що обіймають цю посаду.

Які відмінності податкового та правового статусів у ФОП та ФО

Під абревіатурою ФОП мається на увазі дієздатна фізична особа (ФО), яка здійснила реєстрацію бізнесу відповідно до чинного законодавства України. Право займатися підприємництвом у цієї людини є лише у тому випадку, якщо вся діяльність пов'язана з власним ім'ям ФОП, без реєстрації юридичної особи.

Підприємницька діяльність регламентується законодавством інакше, ніж це відбувається відповідно до фізичної особи, яка не реєструвалася в якості ФОП.

Згідно з Податковим Кодексом України, ФОП необхідно сплачувати в державну казну:

  • 20% мінімальної зарплати щомісячно, якщо ФОП є платником єдиного податку 2 групи;
  • 5% від суми доходів, якщо ФОП — платник податку 3 групи;
  • для ФОП, що знаходяться на загальній системі, діють ті ж правила, що і для ФО — 18% у вигляді ПДФО, 1,5% військового збору, а також 22% ЄСВ від чистого доходу.

Новели законодавства щодо стягнення аліментів

Згідно із законодавством України, на платників аліментів, якщо останні мають заборгованості або з метою впливу на них, можуть бути накладені певні заборони у вигляді тимчасового обмеження:

  • на управління транспортним засобом;
  • на використання вогнепальної, пневматичної і мисливської зброї;
  • на право виїзду закордон.

До боржників може бути застосована адміністративна відповідальність у вигляді обов'язкових суспільно корисних й оплачуваних робіт. З заробленої суми буде погашатися заборгованість по аліментах.


Допомога юриста — проблемні кредити: що з ними робити

Банківський кредит — оптимальний спосіб отримати фінансування для вирішення практично будь-яких фінансових питань, як у фізичних осіб, так і у юридичних. Проте ситуація може стати критичною, якщо кредитування стає проблемним.

Незалежно від причин, через які особа не може справлятися з покладеними на нього кредитними зобов'язаннями, існують юридичні особливості, що дозволяють поліпшити положення боржника перед кредитором. А в деяких ситуаціях — значно сприяти розв'язанню труднощів, пов'язаних з проблемним кредитуванням у фінансовій установі.

Найчастіше в нашу компанію звертаються люди, які піддалися тиску з боку колекторних агентств. Враховуючи, що більшість застосованих колекторами заходів є незаконними з точки зору законодавства України, допомога грамотного та висококваліфікованого юриста може виявитися неоцінимою.

Якщо вам потрібна індивідуальна консультація з будь-яких перерахованих вище питань юридичного характеру, сміливо звертайтеся в нашу компанію Obljust і отримуйте необхідну для їх розв'язання допомогу.