Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • [email protected]
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо

10 грудня 2019 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права на базі медичного ліцею «Дніпро» відбувся правовий брейн-ринг «Освіта і право - 2019». У змаганнях взяли участь 4 команди: КЗО «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро», КЗО «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара», КЗО «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю» та КЗО «Українсько-Американський ліцей».
Для учасників брейн-рингу були підготовлено 2 тури та фінал, де їм необхідно було дати відповіді на цікаві та різної складності питання за одну хвилину. Під час правової гри кожна з команд прагнула отримати перемогу та випередити суперників.
У запеклій боротьбі, за результатами фінального двобою другий рік поспіль першість здобула команда КЗО «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара», друге місце посіла команда КЗО «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро», почесне третє місце отримала команда КЗО «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю» і четверте місце здобув КЗО «Українсько-Американський ліцей». Усіх учасників було нагороджено грамотами та солодкими призами!
Щиро вітаємо переможців та учасників заходу, а також дякуємо організаторам за можливість бути причетними до підвищення рівня правової свідомості і грамотності юних громадян України!