Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • [email protected]
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо
Засідання дискусійного клубу «Правова матриця» відбулося у Дніпрі
03 грудня у правовому клубі «Правокатор» дискусійний клуб «Правова матриця» провів зустріч з представниками судової влади, прокурорами, адвокатурою та правозахисниками Дніпра. Тема зустрічі «Окрема процесуальна дія. Участь адвоката в окремій процесуальній дії за дорученням центру Безоплатної вторинної правової допомоги. Етичні та процесуальні моменти», основним модератором заходу виступив Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги. Також долучився до цього заходу і начальник органів юстиції Дніпропетровщини Леонід Маньковський. 
Зустріч представників різних професійних спільнот мала на меті побудувати діалог та обмінятися думками між представниками різних сторін кримінального процесу - адвокатами системи БВПД, прокурорами, представниками органів досудового розслідування, суддями та науковцями. Відкритий діалог допоміг обговорити розбіжності у трактуванні цієї норми законодавства та поділитися наявними проблемами.
Отримати спільне уявлення про вищезазначену проблематику планується шляхом зібрання всіх думок на загальнонаціональному рівні. Наразі це вже п’ятий такий захід у форматі «Правової матриці», попередні відбулися у Києві, Харкові, Одесі та Львові.