Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • [email protected]
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

 Порядок стажування громадян з числа молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області від 23.09.2016 № 587/7, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні   юстиції   у   Дніпропетровській   області   29.09.2016   за   № 39/1933 

 

 Наказом Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області затверджено Порядок стажування громадян з числа молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області.

 Громадяни України віком до 25 років, які наразі здобувають або вже отримали вищу освіту у галузі знань «Право» та не перебувають на посадах державної служби можуть пройти стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області.

 Стажування здійснюється строком до шести місяців. Допуск до стажування та визначення строку його проходження здійснюються на підставі заяви, копії паспорта, копії диплома особи (довідки з навчального закладу для здобувачів вищої освіти), яка має намір пройти стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області, та оформлюються відповідним наказом.

 Також можна подати електронну анкету через електронний сервіс «Он-лайн будинок юстиції».

 На період стажування в Головному територіальному управлінні юстиції за стажистом закріплюється керівник стажування з числа керівників структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції, в яких буде проводитись стажування. Зміст стажування визначається індивідуальним планом стажування, що затверджується керівником стажування. Керівник стажування після закінчення стажування на прохання стажиста складає, підписує та видає йому довідку, яка містить стислу інформацію про результати стажування. Після закінчення стажування стажист складає стислий звіт про виконання індивідуального плану стажування, засвідчує його своїм підписом та надає керівникові стажування.

 Найкращі стажисти у перспективі за результатами конкурсного відбору зможуть отримати роботу в органах юстиції Дніпропетровської області.