Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • [email protected]
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

 

Участь громадськості у реалізації повноважень Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

Демократична модель державного управління передбачає активну участь громадян та груп інтересів у процесі прийняття рішень. Це вимагає наявності відповідних правових механізмів та процедур, які, з одного боку, дозволяють громадянам справляти вплив на процес прийняття рішень, а з іншого дають можливість швидко й ефективно ухвалювати ці рішення.

Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" громадяни можуть звертатись до органів державної влади з пропозиціями. Пропозиція - звернення громадян, де висловлюються порада, рекомендація щодо діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, посадових осіб, а також висловлюються думки щодо врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя, соціально-культурної та інших сфер діяльності держави і суспільства.

Посадові особи Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області зобов'язані розглянути звернення громадян не пізніше, ніж у визначений Законом України "Про звернення громадян" термін прийняття рішень або дати обґрунтовану відповідь. Посадові особи проводять особистий прийом громадян у порядку, визначеному Законом.

Громадськість може представляти свої інтереси та впливати на реалізацію повноважень управління також шляхом:

 • подання запиту на інформацію (з порядком подання запиту можна ознайомитись на веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області в розділі "Доступ до публічної інформації";
 • отримання інформації з повідомлень засобів масової інформації, на інформаційних стендах, веб-сайту Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області;
 • подання пропозицій, зауважень на особистому прийому керівництва Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області;
 • надання пропозицій, зауважень засобами "Прямої гарячої телефонної лінії".

Система обліку публічної інформації

Запит може бути поданий:

 • на поштову адресу: 49027, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 21А (на конверті вказувати "Публічна інформація");
 • на електронну адреси: [email protected];
 • факсом: +380 562 39-85-91
 • телефоном: +380 562 39-85-92

Запит на інформацію може бути подано запитувачем особисто до відділу, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області, за адресою: 49027, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 21А, кабінет № 104.

Форми запитів можна отримати в Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області за адресою: 49027, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 21 А, кабінет N 104.

Накази Головного територіального управління юстиції (крім внутрішньоорганізаційних).

 

Колективний договір Головного територіального управління у Дніпропетровській області