Юридична компанія OblJust

Послуга зміни керівника юридичної особи

Послуга зміни керівника юридичної особи

Процес реєстрації зміни генерального директора організації вимагає відповідної підготовки. Мається на увазі не лише знання чинного законодавства в області реєстрації юридичних осіб, а й практична можливість внести відповіді зміни.

Ви можете оформити послугу зміни керівника юридичної особи в нашій компанії. Базова вартість включає наступний перелік дій:

Також маються на увазі додаткові витрати на:

Після усіх перелічених вище процесів почнеться процедура зміни керівника компанії відповідно до порядку, встановленого законодавством України. Для прискореного проведення процедури знадобляться не лише базові, але й додаткові документи. Наші висококваліфіковані юристи займуться цим самостійно. Вам знадобиться лише надати папери або їх копії, залежно від особливостей процедури.

Додаткові нюанси, пов'язані зі зміною директора юридичної особи

У будь-якій компанії керівник — це ключова посада підприємства. Саме особа, що обіймає цю посаду, представляє інтереси усієї організації в цілому, діє від її імені без необхідності надання яких-небудь додаткових документів.

Директор компанії прямо пов'язаний з найрізноманітнішими інстанціями, підрозділами фіскальної служби, банками тощо. Саме з цієї причини важливі правильно оформлені документи про звільнення керівника, щоб була можливість призначити на цю посаду нову людину, уникнувши при цьому додаткових юридичних труднощів.

Серед найважливіших дій, які необхідно вчинити при зміні керівника юридичної особи, — повідомлення банку про зміну директора компанії. При цьому необхідно надати фінансовій установі всі відповідні документи. Всі вони мають бути правильно оформлені, оскільки банки дуже відповідально відносяться до подібних змін в компаніях. Особливо тоді, коли підприємства розраховують на кредитування з боку фінансової установи.

Проте ці дії є необхідністю лише у тому випадку, якщо у юридичної особи були відкриті рахунки у банку. В інших випадках це питання вирішується в індивідуальному порядку керівництвом компанії. Якщо вам знадобиться додаткова консультація, наші юристи з радістю допоможуть розв’язати ваші питання.

Вартість юридичної послуги зміни керівника

Вартість послуги "під ключ" становить від 2500 гривень. Нашим співробітникам буде необхідно отримати деяку додаткову інформацію про вашу компанію, після чого ми зможемо повідомити вам більш точну попередню суму за майбутні юридичні послуги.

У разі потреби ми готові надати вам таку форму оплати, як розстрочка. Якщо така можливість вас не влаштовує, також доступні мікрокредити з мінімальною кількістю відсотків, що нараховуються. Для детальної інформації ви можете у будь-який момент зв'язатися з нашими менеджерами.