Юридична компанія OblJust

Перелік юридичних послуг компанії

Перелік юридичних послуг

Законодавство України поповнюється новими законопроектами, нормами та приписами практично щодня. Устежити за усіма з них людині без відповідної юридичної освіти досить складно, як і оцінити всі зміни, які прямо відображаються на бізнесі. Щоб прийняті рішення були правильними, а юридичні питання розв’язувалися в максимально короткий термін, була заснована наша компанія.

Практикуючі юристи Obljust:

Якщо вас цікавлять професійні юридичні послуги — вивчіть наші пропозиції. Ми допомагаємо з розв’язанням юридичних питань будь-якої складності, а також проводимо відповідне обслуговування в мінімально стислі терміни.

Послуга "Реєстрація РРО"

У будь-якій торговій точці з готівковою або безготівковою формою оплати використовується спеціальне розрахунково-касове устаткування. Будь-який такий реєстратор розрахункових операцій (РРО) необхідно в обов'язковому порядку зареєструвати у відповідних органах України. Це питання строго регламентується Податковим Кодексом України — № 266/95-ВР.

Касові апарати необхідно реєструвати й з тієї причини, що кожен відсутній чек — потенційна загроза прибутковості вашого бізнесу. Вже після третього порушення сума штрафних санкцій складе 500% від вартості товару або послуги, які були сплачені в обхід РРО або за допомогою незареєстрованого устаткування. Враховуючи, що в деякі дні кількість чеків може досягати сотень штук, компанія терпітиме значні збитки, з якими не допоможе навіть безвідсотковий кредит.

Звертайтеся в нашу компанію, адже юристи Obljust в максимально стислі терміни проведуть усі необхідні роботи юридичного характеру, після чого ви зможете спокійно займатися бізнесом далі, але вже на повністю законних підставах. Ми пропонуємо послугу реєстрації РРО "під ключ" — від початку й до закінчення усієї процедури юридичні дії здійснюватимуть наші співробітники. Додаткові дії з вашого боку практично не будуть потрібні.

Послуга зміни керівника юридичної особи

Ще одна поширена послуга нашої компанії полягає в максимальному сприянні зміні директора юридичної особи. Ця посада пов'язана з великою відповідальністю, а якщо звільнення попереднього керівника буде виконано з помилками, юридичних проблем у майбутньому не уникнути.

Наші юристи самостійно виконають повний перелік необхідних дій, забезпечивши для вашої компанії максимально правильну процедуру по зміні керівника. Ця послуга також надається у формі "під ключ" — усі дії від початку та до кінця будуть виконані тільки нашими співробітниками, без вашої безпосередньої участі.

Оплата послуг Obljust

Вам необов'язково відразу оплачувати всі послуги компанії, оскільки замість цього ви можете оформити розстрочку або розглянути мікрокредити певної суми. Ми гарантуємо, що кредити будуть надані під мінімально можливий відсоток. Якість послуг ніяк не залежить від вибраної вами форми оплати.